PATHOS-WEB DESTEK SAYFASI

Bu sayfa, PATHOS-WEB yazılımı ile ilgili her türlü destek hizmetini sağlayabilmek için hazırlanmıştır. Kullanıcılar yine bu sayfalardan ücretsiz olarak programın Türkçe ve İngilizce son sürüm dosyalarına ve dokümantasyona ulaşabileceklerdir.

PATHOS-WEB Projesinin ana destek sayfasına ulaşmak için lütfen buraya tıklayınız (İNGİLİZCE)

 

Profesyonel Hizmetler

Yazılımın ve diğer bileşenlerin (Eğitim dökümanları, çevrimiçi yardım v.b.) Internet üzerinden kurulumu, SİZİN tarafınızdan yapılması durumunda, veya üçüncü şahısların ÜCRET ALMADAN yapmaları durumunda ÜCRETSİZDİR ve kaynak kodları da açıktır. Profesyonel hizmetlerin kapsamı PATHOS-WEB ile ilgili herhangi bir konuda BENDEN destek almanızdır. Bunun detayları aşağıda verilmiştir:

Yerinde kurulum, eğitim veya diğer destek hizmetleri (eski programlardan verilerin aktarılması, telepatoloji ve uzaktan kullanım, başka sistemlere entegrasyon, dijital görüntü işlemleri ve aktarımı v.b.) için lütfen benimle önceden temasa geçiniz...GPL lisansında da belirtilmiş olduğu gibi yazılımı ve diğer bileşenleri ücretsiz ve açık kaynak kodlu olarak kullanım hakkı verilmiştir ve bu lisans kapsamında hiçbir anlamda bir GARANTİ  içermemektedir.

Kurulum Hizmetleri ve Ücretler

Yeni kurulum için önceden size iletilecek olan teknik şartnamenin koşullarının yerine getirilmiş olması gerekir (bilgisayar özellikleri, ağın yapısı, yazıcılar, kesintisiz güç kaynağı v.b.). Bunu takiben önceden karşılıklı belirlenen bir tarihte tarafımdan veya yetkilendirdiğim bir eleman tarafından, yerinde uygulama ve veritabanı kurulumları, rapor ayarlamaları veya yeni rapor yaratılması, (varsa) ağ yapılandırmaları ve güvenlik ayarları ve kullanıcı eğitimleri bir paket olarak sunulmaktadır. Bunun detayları ve fiyatları aşağıda verilmiştir.

Ayrıca şuna dikkatinizi çekmek isterim ki, programla ilgili kod değişikliği veya veritabanı şemasını etkileyecek SADECE size özel istekleriniz prensip olarak kabul edilmeyecektir. Buna bir istisna eğer bu özel istek diğer kullanıcıların da işine yarayacaksa zaman garantisi olmadan yapılabilir.

Destek Hizmetleri ve Ücretler

Bu kapsamda verilecek hizmetler profesyonel yazılım hizmeti olarak ücreti karşılığı verilmektedir.